• HURA ! MAMY NOWĄ ELEWCJĘ

•  Możemy pochwalić się nową elewacją budynku. Po wielu latach budynek doczekał się renowacji. Z tej okazji w przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia modernizacji elewacji. W świętowaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Prezydent Miasta Gniezna pan Tomasz Budasz, zastępca prezydenta pan Michał Powałowski, Dyrektor wydziału edukacji pan Marian Pokładecki, Dyrektor wydziału inwestycji społecznych pan Juliusz Śmiłowski, wykonawca, inspektor , kierownik budowy oraz cała społeczność przedszkolna. Uroczystość rozpoczęła się od ceremonii wciągnięcia flagi przedszkola na maszt i odśpiewania hymnu przedszkola. Następnie zaproszeni goście obejrzeli i ocenili zmiany, które nastąpiły w wyniku przeprowadzonej modernizacji. Świętowanie zakończyło przedstawienie pt. „Trzy świnki” w aranżacji przygotowanej przez panie Anię i Beatę, a brawurowo wykonane przez dzieci z najstarszej grupy Przyjaciół Ptaków.