• 70 LECIE !!!

• W maju 2021 przedszkole obchodzi 70 lecie istnienia.

Zapraszamy absolwentów przedszkola do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami z lat przedszkolnych. Mile widzielibyśmy zdjęcia, krótkie filmiki przekazane przez: absolwentów, pracowników na Messenger lub email -maliprzyrodnicy@o2.pl.

Czekamy z ciekawością i niecierpliwością do 7 maja 2021

• UWAGA REKRUTACJA!!!

Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o wypełnienie i dostarczenie dokumentu „Potwierdzenie woli uczęszczania do przedszkola” do dnia 22.04.21 do godz.15.00.

Wolę można potwierdzić na trzy sposoby:

1. Poprzez podpis elektroniczny na stronie kandydata
            2. Pobrać ze strony kandydata druk potwierdzenia woli, podpisać, zeskanować i załączyć, a następnie zalogować się na stronie kandydata i załączyć zeskanowany plik.
            3. Druk można pobrać ze strony internetowej przedszkola, FB przedszkola lub osobiści w przedszkolu, następnie wypełniony wrzucić do skrzynki przedszkola.

Druk może być podpisany przez jednego rodzica.

• Przypominamy !

• Przypominamy o obowiązku uiszczenia opłaty miesięcznej za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc kwiecień 2021

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc do naszej placówki.

• DRODZY RODZICE!

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki wynikającą z konieczności zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID 19 od dnia 12.04 2021 nadal ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli.

Oznacza to, że w tym okresie Przedszkole nr 5 będzie czynne tylko dla dzieci rodziców zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz rodziców dzieci, którzy realizują zadania publiczne w  związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19 na ich pisemny wniosek.

Dla pozostałych dzieci zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z przepisami wydanymi na podstawie Prawa Oświatowego.

• Świąteczne życzenia

• Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
            pełnych wiary, nadziei i miłości.
            Radosnego, wiosennego nastroju,
            serdecznych spotkań w gronie rodziny

życzą pracownicy Przedszkola nr 5