• POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA !

• Dzisiaj tj.23 czerwca 2021 najstarsze przedszkolaki pożegnały przedszkole. Dzieci wraz z paniami przygotowały część artystyczną. Pani dyrektor przekazała dzieciom wskazówki na nowy etap edukacji oraz życzyła miłych wakacji.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki ufundowane przez Radę Rodziców.

• "Jak szybko mijają chwile, jak szybko mija czas..."

• Nadszedł długo oczekiwany i przygotowywany jubileusz 70- lecia pracy naszego przedszkola.

Od maja 1951 roku w naszym przedszkolu miło spędzają czas kolejne pokolenia gnieźnian i nie tylko.

Za nami wiele pięknych chwil.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przez lata wspierali przedszkole oraz za pomoc w organizacji jubileuszu.

• ZAPROSZENIE !!!

• Trwa rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Jako Gniezno zajmujemy 4 miejsce w rankingu 53 miast biorących udział w tej akcji.

Dołącz do nas!

Pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta i kręć z nami kilometry do końca czerwca.

Biorąc udział w rywalizacji bierzecie udział w konkursie, w którym nagrodzonych zostanie troje uczennic i uczniów, którzy pokonają w ramach rywalizacji najwięcej kilometrów.

Nagrodzimy również 3 najlepsze szkoły z Gniezna.

Zapraszamy Was na rowerowe spotkania.

Od godziny 12:00 w niedzielę 13 czerwca na rynku możecie wykręcić dla siebie rowerowy dzwonek. Funduje go grupa konkret Gniezno.

O 15:00 również w niedzielę odbędzie się piknik na terenie szkoły podstawowej nr 6, na którym będziemy rozmawiać o zasadach ruchu drogowego oraz zrealizujemy rowerowe konkursy.

Szczegóły wszystkich akcji na FB. Królewskiegniezno, oraz stronie gniezno.eu do zobaczenia"

• UWAGA RODZICE !

• (dotyczy wszystkich dzieci, które od 01 września 2021 będą korzystały z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Nr 5)

Proszę o wypełnienie i dostarczenie do Przedszkola (osobiście, mailowo lub przez wrzucenie do skrzynki pocztowej) do dnia 30 czerwca 2021 wypełnionej deklaracji i załącznika. Są to dokumenty niezbędne do prawidłowego sporządzenia list grup oraz list odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu od września 2021. Jeżeli dziecko jest posiadaczem karty wielkiej rodziny i nie został on jeszcze dołączona do dokumentacji prosimy również dołączyć ksero takiej karty. Proszę szczególną uwagę zwrócić na prawidłowy nr PESEL dziecka, nr telefonu rodziców i upoważnionych opiekunów oraz podpisy.

• ZDOBYLIŚMY CERTYFIKAT !

• GRUPA PRZYJACIELE PTAKÓW ZAKOŃCZYŁA OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY "IDŹ TY LEPIEJ KOZIOŁECZKU SZUKAĆ SWEGO PACANOWA".

Projekt wywołał wśród dzieci spore zaciekawienia. Z chęcią śledziliśmy losy głównego bohatera, ucząc się przy okazji właściwych postaw społecznych.