• Konkurs plastyczny "Wiersze pędzlem malowane"

• 5 grudnia w przedszkolu odbyło sie uroczyste rostrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego "Wiersze pędzlem malowane" . Na konkurs wpłynęło 18 prac dzieci z różnych przedszkoli na terenie Gniezna. Zadaniem przedszkolaków było stworzenie ilustracji do wybranego wiersza. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Jan Silski z Przedszkola nr 13, drugie miejsce Lena Paterka z Przedszkola nr 9, a trzecie Sara Pruszyńska z Przedszkola nr 6. Każde z dzieci biorących udział w konkursie otrzymalo dyplom oraz nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy  wszystkim dzieciom umiejętności plastycznych oraz znajomości wierszy. Konkurs odbył się  w ramach realizacji działań promujących czytelnictwo w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.